X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

یاری فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود پاورپوینت شی گرایی 65 اسلاید

اختصاصی از یاری فایل دانلود پاورپوینت شی گرایی 65 اسلاید دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

 

دسته بندی : پاورپوینت 

نوع فایل:  ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

 


 قسمتی از اسلاید پاورپوینت : 

 

تعداد اسلاید : 65 صفحه

به نام او 1 UML Presentation شی و شی گرایی :   مجموعه ای از تفکرات و دید های قبلی است. این مفاهیم چیزی جز مفاهیم طبیعی نیستند. یک شی هر چیزی می تواند باشد.   یک شی نمونه ای از یک کلاس است .
نکته مهم : وقتی که یک شی را ایجاد می کنید ، محیط عملیاتی ، تعیین کننده صفات و عملیاتی است که یک شی می تواند به خود بگیرد .   استفاده از مفاهیم شی گرا درک نیازهای کاربران این نیازها را به تصویر بکشید درک آن ها سریع تر و آسان تر (هم برای شما و هم برای مشتریان) 2 UML Presentation چرا از شی گرائی استفاده می کنیم؟
  شی گرایی می تواند دارای منافع زیادی باشد. متدولوژی شی گرا توانایی حل تمام مسائل را ندارد.
و اما منافع این متدولوژی :    افزایش موفقیت : موفقیت تیم پروژه کاهش زمان تحلیل ، طراحی و برنامه نویسی برنامه زمان بندی پروژه را به صورت چشمگیری کاهش دهد. توسعه سریع و کاهش هزینه : مفهوم دوباره استفاده نمودن بهبود زمان توسعه سیستم عمل توسعه سیستم از طریق استفاده مجدد آنها باعث بالا رفتن بهره وری و بهبود کیفیت خواهد شد و بطور کلی به کاهش هزینه ها منجر گردد.
  3 UML Presentation تاریخچه :مطرح شدن دیدگاه شی گرایی (Object Oriented) از اواسط دهه 1970 تا اواخر دهه 1980. افزایش تعداد متدولوژی ها در طول 5 سال یعنی 1989 تا 1994. دوران جنگ متدولوژی ها : تکثر متدولوژی ها و زبانهای شی گرایی و رقابت بین آن ها از جمله متدولوژی های پرکاربرد : Booch، OOSE، OMT، Fusion، Coad-Yourdan، Shlayer-Mellor و غیره. مشکلات حاصل از فراوانی و اشباع متدولوژی ها و روش های شی گرایی و نیز نبودن یک زبان مدلسازی استاندارد : پیامد 1 :کاربران خسته ! پیامد 2 :کاربران زده شده از دنیای شی گرایی ! پیامد 3 : عدم وجود یک زبان استاندارد، برای فروشندگان محصولات نرم افزاری ! 4 UML Presentation تاریخچه :( ادامه ...
) اولین تلاشهای استانداردسازی از اکتبر 1994 آغاز شد. Rumbaurgh صاحب متدولوژی OMT Booch در شرکت Rational و اولین محصول ترکیبی شان به نام "روش یکنواخت" را ارائه دادند.
در سال 1995 : با پیوستن Jacobson، روش یکنواخت + روش OOSE = UML نسخة 0.9 در سال 1996 استقبال شدید شرکت ها از این محصول تبلیغات گسترده شرکت Rational پذیرفته شدن نسخة 1.0 UML به عنوان زبان مدلسازی استاندارد از سوی OMG(Object Management Group) 5 UML Presentation UML چیست ؟
UML : زبانی استاندارد به منظور مشخص نمودن، پیش بینی، ایجاد و مستندسازی تولیدات نرم افزاری. مجموعه ای است از بهترین امکانات مهندسی به منظور استفاده در مدلسازی سیستم های بزرگ . UML یک متدولوژی برای ساخت نرم افزار است. UML یک ابزار ویژوال بوده که از انواع متفاوتی از نمودارها استفاده می کند و هریک از نمودارهای آن امکان مشاهده یک سیستم نرم افزاری را از دیدگاههای متفاوت و با توجه به درجات متفاوت تجرید ( Abstraction ) در اختیار پیاده کنندگان قرار می دهد.
6 UML Presentation ( ادامه ...
) UML مکانیزمی برای استفاده برنامه نویسان نرم افزار درستی دریافت درخوا

  متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل کامل را فورا دانلود نمایید 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری ، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد. 


  

 « پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »
دانلود با لینک مستقیم


دانلود پاورپوینت شی گرایی 65 اسلاید
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.