X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

یاری فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود پاورپوینت سیستم خرید اینترنتی 19 اسلاید

اختصاصی از یاری فایل دانلود پاورپوینت سیستم خرید اینترنتی 19 اسلاید دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

 

دسته بندی : پاورپوینت 

نوع فایل:  ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

 


 قسمتی از اسلاید پاورپوینت : 

 

تعداد اسلاید : 19 صفحه

سیستم خرید اینترنتی موضوع پروژه : فهرست مقدمه تعریف مساله ( مشکلات سیستم فعلی) هدف پروژه ارایه راه حل امکان سنجی نمودار بستر نمودارهای DFD فیزیکی ومنطقی نمودارسیستم پیشنهادی مقدمه: امروزه با وجود مشغله های فراوان، مردم به دنبال راه هایی برای کاهش اتلاف وقت هستند .یکی از این گونه موارد خرید مایحتاج زندگی است .
لذا ما برآنیم تا با مکانیزه کردن عمل خرید به صورت اینترنتی گامی در این جهت برداریم.
مشکلات انجام عملیات خرید از یک مرکز خرید (به طور معمول): صرف وقت وهزینه برای رفت وآمد ونیز انتخاب کالا وخرید اجناس. حمل اجناس خریداری شده. ازدحام جمعیت در فروشگاه در زمانهای پر فروش سا ل. حمل پول به صورت نقدی. عدم امنیت. محدودیت زمانی برای خرید. هدف پروژه: خریدار بدون حضور در مرکز خرید و در هر ساعت از شبانه روز از طریق اینترنت وسایت مربوط به فروشگاه بتواند جنس مورد نظر خود را انتخاب وخریداری نماید. ارائه راه حل: طراحی یک سایت برای فروشگاه که شامل موارد زیر باشد:‌‌‍ ‍‌ لیستی از اجناس فروشگاه به همراه قیمت ،مارک کالا، جنس ، تصویری از جنس مربوطه و مشخصات دیگرآن.
[شامل :معرفی بیشتر کالا ، تعداد + هزینه ارسا ل ، انتخاب ] بخش عضوگیری برای مشتریان دایمی شامل: ارائه مشخصات فردی ، معرفی ضامن معتبر.
ارائه تسهیلات برای اعضا از قبیل تقسیط هزینه و ارسال تبلیغات اجناس مرکز به آدرس الکترونیکی اعضا . پرداخت وجه از طریق انتقال وجه از حساب خریدار به حساب فروشگاه . پس از تایید دریافت وجه ،صدور فاکتور و ارسال اجناس توسط پیک به آدرس خریدار و تایید فاکتور توسط خریدار ونیز دریافت رسید از پیک . ارتباط مستقیم کاربران با مدیر مرکز و ارائه پیشنهادات وانتقادات از طریق آدرس الکترونیکی . امکان سنجی تکنیکی: مرکز خرید اتکا فن آوری پیشنهاد شده را دارا نمی باشد لذا برای این منظور باید نیروی متخصص ، جهت طراحی سایت مورد نظر وپشتیبانی از آن را در اختیار بگیرد ونیز نیروهایی جهت اپراتوری سیستم . امکان سنجی عملیاتی : در ابتدا این سیستم ممکن است با عدم استقبال افراد نا آشنا به کامپیوتر وخصوصا" اینترنت مواجه شود که برای این منظور مرکز به صورت معمول دایر است وافراد می توانند پس از مدتی با این روش نیز آشنا شوند وبه تدریج از سیستم استفاده کنند .
البته باید در نظر داشت که امروزه دراکثر منازل ودر تمامی سازمانها کامپیوتر وجود دارد ولذا با مشکل سیستم اولیه کمتر مواجه هستیم . امکان سنجی اقتصادی: از آنجایی که تنها، نیروی انسانی متخصص برای این پروژه لازم است هزینه قابل توجهی برای مدیر مرکز به همراه ندارد وهزینه مصرفی به عنوان مثال می تواند از طریق تبلیغات اجناس در سایت وارتباط با کارخانه های مربوطه به فروشگاه برگردد .
نمودار بستر سیستم خرید مشتری مراکز پخش وتولید کالا سفارش کالا قیمت کالا کالا فاکتور سفارش پول مشتری انجام عملیات فروش جنس به خریدار کنترل اجناس توسط فروشنده کالا پول فاکتور قیمت کالا انبار کالای فروشگاه مدیریت صدورحکم انتقال کالا صدورحکم خریدکالا انبارداری خریداری اجناس مراکزپخش وتولید انبار اصلی کالا درخواست کالا درخواست تایید شده درخواست

  متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل کامل را فورا دانلود نمایید 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری ، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد. 


  

 « پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »
دانلود با لینک مستقیم


دانلود پاورپوینت سیستم خرید اینترنتی 19 اسلاید
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.