یاری فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود کاملترین نمونه برنامه زمانبندی پروژه آماده سازی اراضی ، راهسازی و محوطه سازی

اختصاصی از یاری فایل دانلود کاملترین نمونه برنامه زمانبندی پروژه آماده سازی اراضی ، راهسازی و محوطه سازی دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

دانلود کاملترین نمونه برنامه زمانبندی پروژه آماده سازی اراضی ، راهسازی و محوطه سازی


دانلود کاملترین نمونه برنامه زمانبندی پروژه آماده سازی اراضی ، راهسازی و محوطه سازی در قالب MSP

قصد داریم تا در بخش نمونه فایلهای برنامه زمانبندی و کنترل پروژه کمی تخخصی تر فعالیت کنیم و تا حد امکان فایلهای با کیفیت به همراه شرح تخصصی تر از آنها را در اختیارتان بگذاریم بطوریکه که شما با آگاهی کامل از محتویات داخل فایل اقدام به دانلود نمایید. قبل از هر چیز باید به آگاهی شما عزیزان برسانیم که فایل های قرارداده شده در این بخش کاملا اصیل بوده و قبلاً مورد استفاده کارشناسان دفتر فنی و کنترل پروژه کارگاهها و پروژه ها بوده و نمونه یا کپی ای از آنها در سایر سایت ها وجود نخواهد داشت . و حالا معرفی فایل جدید!!

در مورد اهمیت تهیه و تنظیم دقیق برنامه زمانبندی توسط پیمانکار به تشریح صحبت کردیم. پس اگر هنوز اطلاعات دقیقی در این موضوع ندارید به پست های قبلی سایت از منوی "زمان بندی و کنترل پروژه (MSP)" مراجعه نمایید. فایلی که این بار برای شما آماده شده در خصوص برنامه زمانبندی پروژه آماده سازی اراضی یک شهرک (با کلیه آیتم های راهسازی نظیر،  خاکبردای، خاکریزی ،پروفیله و تسطیح، غلتک و آبپاشی و ... و آیتم های محوطه سازی مانند نصب و اجرای جدول و ....) می باشد. گزارش گیری پیشرفت فیزیکی واقعی پروژه نیز با توجه به وزن های وارد شده برای هر آیتم نیز قابل انجام است. در قسمت Working Time تعطیلی های متناسب با تقویم ایران لحاظ شده است. قسمت پیش نیاز ها و پس نیازهای کار یا همان "predecessors" تعریف گردیده است.

 

سیویل سنتر(مرجع دانلود فایلهای تخصصی عمران)

 


دانلود با لینک مستقیم


دانلود کاملترین نمونه برنامه زمانبندی پروژه آماده سازی اراضی ، راهسازی و محوطه سازی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.